מה נחוץ בעת קניית נכס? כל מה שצריך לדעת לפני הרכישה

מה נחוץ בעת קניית נכס

תחום המקרקעין הוא תחום רחב מאוד, שכולם עוסקים בו בדרך זו או אחרת, אם בקניית דירה, השכרת דירה, בניית בית או גישור בין שכנים ואלו רק נושאים מצומצמים מתוך התחום הרחב הזה. לתחום זה יש המון תקנות וחוקים חשובים שעליכם לדעת לפני שאתם עושים צעד מסוים ומומלץ מאוד לפעול בו בשיקול דעת ועם ידע בתחום. לשם כך נועדו עורכי הדין אשר עוסקים בתחום זה. הם מכירים היטב את התקנות השונות ואת השינויים אשר קורים בתחום מידי יום והם יכולים להכווין אתכם.

מחפשים עורך דין למקרקעין באזור המרכז?

אם אתם גרים באזור המרכז או לחילופין הולכים לרכוש נכס באזור זה, מומלץ מאוד לפנות לעורך דין אשר מכיר טוב את האזור. הסיבה לכך פשוטה, כיום קיימות תקנות מקרקעין אשר מטעם העיריות השונות. עורך דין מקרקעין בראשון לציון אשר מכיר היטב את האזור הזה ועסק רבות במקרים מהאזור יודע בדיוק מהם התקנות של העיריות באזור זה.

כבר בפגישה הראשונה הוא יוכל להכווין אתכם אל התקנות המעודכנות ביותר וכך גם התהליך יהיה יעיל יותר ומהיר וגם מדויק ונכון עבורכם. כמו כן, אם זה אזור מגוריכם אז כמובן שיהיה לכם הרבה יותר קל להיפגש עם העורך דין מאשר להרחיק לכת.

מיסים שחייבים להכיר בעת קניית הנכס

בזמן שהולכים לקנות נכס חדש, בייחוד אם מדובר בנכס פרטי, יש מספר תקנות שחשוב לשים אליהם לב ולשבת עם עורך דין על מנת לדייק בהן. כאשר קונים נכס יש מספר מיסים שנצטרך לשם כחלק מן הקניה. המס הראשון נקרא מס רכישה אשר משולם למיסוי המקרקעין תוך 40 יום מהקניה. המס השני הוא מס שבח. זהו סכום אשר מיישב את הפער בין שווי הנכס בעבר לשווי שלו כיום.

כאשר קונים נכס חייב לקחת בחשבון את שני המיסים הללו אשר יכנסו למחיר הכולל בעת קבלת משכנתא מן הבנק. לשני סוגי המיסים הללו יש חוקים ברורים אשר משתנים מעת לעת והעורך יוכל לעזור לכם בקבלת הפרטים המדויקים.

איך מתנהל תהליך היעוץ אצל עורך דין למקרקעין?

כאשר תחליטו על עורך דין מקרקעין המתאים לכם, תתחילו קודם בפגישת יעוץ ראשונית. כחלק מן הפגישה תסבירו לעורך הדין על הנכס שאתם מתכוונים לקנות. עורך הדין יאתר את החלקה של הנכס ויראה את ההיטלים והסוגיות אשר רלוונטיות לאותה חלקה. לאחר מכן הוא ינחה אתכם איך להתקדם מבחינת תהליך הקניה.

מעבר לכך, במידה ומדובר בבית פרטי, סביר שיפנה את תשומת ליבכם לפרטים נוספים כמו גדר עם השכנים, תקנות קרן קיימת לישראל במידה והנכס משויך אליה ועוד פרטים חשובים אשר רק עורך דין למקרקעין יוכל לכוון אתכם בצורה טובה, נכונה ומדויקת.

צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שזה גם ייעניין אותך

עיצוב הבית בשילוב קרמיקה
עיצוב הבית

עיצוב הבית בשילוב קרמיקה

אין תחושה יותר טובה מאשר לקום בכל בוקר ולעשות את מה שאתם באמת אוהבים לעשות. המומחיות שלי זה להפוך את החלומות שלכם למציאות, וזוהי הסיבה

קרא עוד »
עוקבים
אינטרנט

האם שווה לקנות עוקבים מזויפים

קנו עוקבים מזויפים באינסטגרם.חשוב לציין כי קניית Followers מזויפים אינה אסטרטגיה ברת קיימא שתוכלו להמשיך לאורך זמן. עלייה זמנית בעוקבים שלך לא עשויה להיתפס מזויפת.

קרא עוד »
מלון פמבוס איה נאפה בקפריסין
אינטרנט

מלון פמבוס איה נאפה בקפריסין

טסים לחופשה מפנקת בקפריסין? תוכלו ליהנות מחופשה מפנקת במיוחד מלון פמבוס. כל מה שרציתם לדעת על חופשה מושלמת במלון- בכתבה לפניכם. מלון פמבוס בקפריסין למבוגרים

קרא עוד »