מהם 3 כללי הברזל לבחירת קוסמטיקאית בפתח תקווה והסביבה?

מהם 3 כללי הברזל לבחירת קוסמטיקאית בפתח תקווה

מראה הבית שלנו והסטיילינג שבו חשובים לנו מאוד ואנו דואגים להם כל הזמן, כמו שאנו דואגים לסטייל במראה הבית שלנו, חשוב גם לדאוג היטב לעור הפנים. עור הפנים שלנו מועד לפורענות בעקבות החשיפה התמידית. אנו נחשפים מידי יום לשמש החזקה בארצנו, לפיח מכוניות ועוד המון דברים אשר לא מטיבים עם עור הפנים.

במצבים שונים ומגוונים אנו פונים לקוסמטיקאיות אשר עוזרות לנו לטפל בעור באופן מקצועי, אך תמיד נשאלת השאלה, האם באמת מדובר בטיפול שהוא מקצועי? בחירת קוסמטיקאית בארץ היא עניין חשוב מאוד. לא כל קוסמטיקאית הוסמכה במקום מסודר ולמען האמת, מכיוון שהתחום דיי פרוץ, קוסמטיקאית אחת יכולה ללמד את האחרת את התחום והיא לגמרי יכולה להתחיל לעסוק בו. במאמר זה אנו ניתן לכם שלוש כללי ברזל בבחירת קוסמטיקאית עבורכם.

הכלל ראשון בבחירת הקוסמטיקאית שלכם

אחד הדברים שדרורה שמואלי מנהלת מכון היפי "סינדרלה היפי שבך" ממליצה במיוחד הוא לבחון שלקוסמטיקאית שאליה אתם ניגשים יש תעודות הסמכה ממקום מוכר. דרורה שמואלי מספרת על עצמה כדוגמא, כי הכשרתה נעשתה במקום אשר מוסמך ומפוקח על ידי משרד התמ"ת וכחלק מזה למדה לימודים מקיפים מאוד אשר מכשירים אותה לבצע טיפולי קוסמטיקה חדשניים.

כמו כן, יש לפניה ניסיון של מעל ל- 7 שנים עם מאות מטופלים.  כמו שכבר אמרנו המקצוע הוא פרוץ וכאשר אתם רואים תעודות זה מדד לדעת שאכן הקוסמטיקאית למדה במקום מוסדר.

הכלל שני

הכלל השני כאשר בוחרים קוסמטיקאית הוא לקבל המלצות ממטופלות. אין כמו לראות תוצאות בעיניים ולשמוע על חווית טיפול של אחרות. לכן כאשר אתן הולכות לבחור קוסמטיקאית, בקשו המלצות מנשים שאתן מכירות. שאלו אותן מה תהליך הטיפול, איך הרגישו לאחר הטיפול ולאחר מספר טיפולים האם המטרה שלהן הושגה. כמו כן שאלו האם היו חוזרות לטיפול נוסף אצל קוסמטיקאית זו. שאלות אלו בהחלט יתנו לכם היבט רחב על טיבה של הקוסמטיקאית והאם כדאי לבצע אצלה טיפולים בעור הפנים שלכן.

הכלל השלישי

כאשר אתם בוחרים קוסמטיקאית מומלצת בפתח תקווה עליכם לראות שהיא מנהלת יומן טיפולים או כרטיס לקוח. יומן הטיפולים או כרטיס לקוח מהווים מקום שבו ניתן לזכור מה היה הטיפול הקודם שעברתם. דבר זה חשוב מאין כמוהו, עשרות מטופלים מגיעים אל הקוסמטיקאית ביום, שבוע וחודש וסביר לההניח שקשה לזכור מה היה הטיפול הקודם שעברתם, כרטיס הלקוח עוזר לכם ולקוסמטיקאית לדעת מה עברתם כבר ומה המשך הטיפול לו אתם זקוקים.

כמו כן, כך ניתן לעשות מעקב נכון ולראות האם אכן יש שיפור בעור הפנים או שיש צורך לנסות טיפול מסוג אחר. זה הכלל השלישי והחשוב בבחירת קוסמטיקאית מומלצת בפתח תקווה.

צוות האתר

צוות האתר

יכול להיות שזה גם ייעניין אותך